Parapsychologická vojenská jednotka

Překvapující prohlášení ruského akademika 

V televizním pořadu “Druhý svět” oznámil akademik Ruské akademie věd Eduard Krugljakov (1934-2012) (1), člen komise pro boj s pavědou (2) – něco jako náš Sisyfos – že v Rusku existuje zvláštní utajená vojenská jednotka, která využívá a cvičí lidi s parapsychologickými schopnostmi. Mnohé z nich využívá pro vojenské cíle.

Pořad z 22. 5. 2004 v 19:15 hod., byl věnován právě parapsychologii a zvláštním schopnostem člověka. Prohlášení akademika Krugljakova bylo naprosto věcné a bez jakékoli ironie:

“Ano, tato vojenská jednotka působí při Ministerstvu obrany. Mnozí se posmívají, ale nikdo proti tomu nemůže nic dělat, protože činnost vyvíjí v utajení. Jsou to kouzelníci! Ovládají neuvěřitelné síly. S pomocí těchto sil mohou udělat to, co je nemožné pro normálního člověka. Velmi je pobouřilo, že jsme se odvážili odhalit jejich existenci.”

Odkazy

(1) Krugljakov, Eduard. Wikipedia. Internet: https://ru.wikipedia.org/

(2) КОМИССИЯ ПО БОРЬБЕ С ЛЖЕНАУКОЙ И ФАЛЬСИФИКАЦИЕЙ НАУЧНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ при Президиуме Российской академии наук. Internet: http://klnran.ru/

Podle : http://ufo.tokamak.ru

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 019

error: Kopírování zakázáno!