Prorok – zajatec ?

Pod Bratskem našli dopis z roku 1952, ve kterém německý zajatec předpověděl smrt Stalina a Beriji

Ztracený dokument byl nalezen v uzavřeném táboře Ozerlaga pod Bratskem. Paní Galina Belevič Čekanovská tajemný dopis našla při bourání stěny domu – spadl jí na hlavu.

Otevřela ho a uviděla text psaný v němčině, z roku 1952 – říká Galina. Když přinesla dopis domů, našla si rusko-německý slovník a začala překládat. Jakmile pochopila smysl záznamu rozhodla se předat zápisky specialistům k prozkoumání.

V bratském oddělení „Memoriál“ dopis ihned přeložili. Nejdůležitější text zněl: Sovětský režim padne. Komunismus  roku 1952 do roku 1955 se změní, psal neznámý voják podepsaný jako Kuhcha. Stalin v  roce 1952 zemře v březnu – čtvrtého nebo pátého. Jeho přítel, šéf Berija bude také odstaven. To co píši jsou moje sny. Také jsem viděl ohromnou pavoučí síť, ze které vypadl pavouk i zůstal ležet mrtvý a druhý menší v pavoučí síti ztratil vlast………

Dotázali jsme se  Informačního centra GUBD oblasti, říká vedoucí bratského oddělení Memoriálu – pan Alexandr Murnov. Chtěli jsme se dozvědět jestli byl v Ozerlage zavřený někdo s podobným jménem. Ovšem se jménem Kuhcha se nikde nesetkali.

Abychom dotáhli vše do konce, zaslali jsme do Německa dopis s dotazem. Němečtí specialisté dokázali, že dopis byl napsán zajatcem ze Sibiře, a že pochází opravdu z roku 1950 – 52. Začátkem 50 let v Ozerlage věznili německé zajatce. Data v zápisu souhlasí se stářím papíru. Nejzajímavější ovšem je, že německý Nostradamus je možná ještě naživu a třeba žije dosud někde v Německu. Ale my máme jen jeho podpis, spíše přezdívku, míní Mironov.

Němců v Ozerlage nebylo až tak mnoho, většinou tu byli zajatí Japonci. Proto se nevzdáváme naděje, že tohoto jasnovidce možná najdeme. Abychom našli zbylé dokumenty a ověřili jejich pravost, Bratská univerzita organizuje expedici k ruinám tábora.

Z ruských zdrojů

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 225

error: Kopírování zakázáno!