Případ biotaxe (7)

MAGNETIČTÍ MIKROBI * TELEPATICKÉ NÁVALY SÍLY 

MAGNETIČTÍ MIKROBI

Vědci dnes již vědí, že dokonce i některé formy baktérií mohou mít magnetické schopnosti. V roce 1975 například Richard Blakemore z Massachussettské univerzity zjistil, že mikrobi, které izoloval ze solných slatin u mysu Cod, se po umístění na sklíčko mikroskopu otáčejí na sever. Blakemore objevil, že mikrobi obsahují drobné mikrokrystaly magnetitu, které se chovají jako magnety. A podobné „vestavěné magnety“ se našly rovněž u některých druhů tuňáků, lososů a včel. Také u holubů se vyskytují mezi mozkem a vnitřní lebeční výstelkou. (1)

Experimentátoři se dokonce pokoušeli o jistou formu magnetického vymývání mozků stěhovavých ptáků. Tito ptáci byli chováni v magnetickém polí otočeném o 90 stupňů, což se projevilo tím, že jakmile nadešla zima, ptáci nedokázali odletět na jih svými obvyklými migračními trasami. Je tedy možné, že lidé měli kdysi podobný magnetický potenciál, ale během evolučního procesu tuto vlastnost nějakým způsobem ztratili a do jisté míry si ji zachovalo pouze několik vybraných jedinců? Pokud tomu tak je, pak by vědci mohli lidem jednoho dne implantovat magnetické mikrokrystaly, abychom my všichni opět – nebo poprvé – disponovali magnetickými schopnostmi.

TELEPATICKÉ NÁVALY SÍLY

Podle některých názorů může magnetické pole dosáhnout takové intenzity, že je schopno přetváření a přenosu hmoty z jedné dimenze do druhé. Tyto hypotézy nabízejí možné vysvětlení pro tak bizarní jevy, jako jsou přenosy na dálku, záhadná zmizení nebo levitace. Existují například důkazy, že medicinmani z řad domorodých amerických Siouxů se tiskli zády ke Stojaté skále (Standing Rock) ve státě Jižní Dakota, aby prostřednictvím kontaktu s tímto magnetickým megalitem načerpali okultní sílu.

V této souvislosti stojí za zmínku, že podle zprávy americké Nadace pro parapsychologii (2) disponují elektroinženýři, kteří přicházejí do styku s různým vysokofrekvenčním zařízením, ve stále větší míře telepatickými schopnostmi.

Odkazy

(1) Richard B. Frankel – Richard P. Blakemore – Ralph S. Wolfe: Magnetite in Freshwater Magnetotactic Bacteria. Internet: http://digitalcommons.calpoly.edu/phy_fac/164/
(2) Parapsychology Foundation. Internet: http://www.parapsychology.org/dynamic/010000.html

 

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 353

Pokračování

error: Kopírování zakázáno!