Textilní duch …

V pondělí 21. ledna 2002 se na Klub psychotroniky a UFO obrátili obyvatelé jistého bytu v Ostravě a další jejich příbuzní, všichni rozrušeni velmi podivnou událostí.

Dne 19. ledna 2002 asi ve 3. hodiny ráno, šla mladá matka nakrmit svojí přesně tříměsíční dceru. Po vstupu do místnosti si všimla, že je v ní nápadně chladno, ačkoli radiátory hřály. Po odkrytí peřinky bylo na dítěti oblečení potrhané, ačkoli to spokojeně spalo. Totéž se stalo i o den později, 20.1.2002.

V tomto bytě v panelovém domě, byla tato matka s dítětem právě na návštěvě u své sestry. Bylo doporučeno, aby se s dítětem okamžitě navrátila zpět domů, což učinila.

V pondělí 21.1.2002 majitelka bytu při otevření skříně zjistila, že má roztrhané džíny. Když našla potrhané kapesníky, ze strachu z bytu na čas odešla. Když se navrátila, našla další rozervané rifle. Po dobu návštěvy je měl půjčeny manžel její sestry.

V bytě není žádné zvíře. Před dvěma malými dětmi majitelky bytu událost utajili, v jejich chování nebyla zjištěna žádná změna ani averze vůči návštěvě.

Při prohlídce dětského oblečení poškození neodpovídá mechanickému roztržení, k čemuž je nutné podle vykonané zkoušky, značné síly dospělého muže. Poškození spíše vypadá jako rozpad látky po potřísnění nějakou chemikálií a následném vyprání. Obyvatelé tvrdí, že oblečení bylo před použitím v pořádku, vypráno bylo i s jinými věcmi stejného charakteru a složení, a se kterým se nic podobného nestalo.

Při zkoumání historie bytu, ve kterém majitelé bydlí 1,5 roku, bylo zjištěno, že předtím byl byt delší dobu neobydlen, neboť v něm prý došlo k zastřelení jakési dívky. Jednu stěnu bytu má vymalovanou na černo. Vzhledem k delšímu časovému období od události se to dosud nepodařilo ověřit, sousedů se ptát nechce, ani není z pochopitelných důvodů zvědavá na podrobnosti.

Od 24.1.2002 se nic dalšího již nestalo.

Podle:

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 487

error: Kopírování zakázáno!