Alternativní medicína po česku

Poté, co jsem vyzkoušela všechny možnosti dobrat se příčiny nebo zlepšení svého zdravotního stavu normální, klasickou medicínou – všechna vyšetření jsem prodělala – rozhodla jsem se využít i další možnosti.

Nechala jsem se vyšetřit v Indii u místního vyhlášeného ajurvédského lékaře. Zkušenost to byla příšerná.

Po tom všem jsem jako poslední možnost zkusila alternativní medicínu. Nechtěla jsem žádné šarlatány, ale lékaře, zabývající se těmito metodami. K MUDr. Jonášovi jsem se nedostala, nával k této veličině je obrovský.

Objednala jsem se tedy k MUDr. Strnadelové na 9 hodinu (ale předběhl mne její kamarád), dietologovi panu Zerzánovi a k MUDr. Hrušovskému.

Došla jsem k paní Dr. Strnadelové tedy v 11:15 a musela jsem podepsat prohlášení, že uhradím vyšetření v hotovosti. Po bolestivém rýpání tyčinkou do ruky jsem se dozvěděla, že mám poškozené ledviny a tenké střevo. Kromě toho, že jde o nesmysl, neboť po provedených vyšetřeních mám oba orgány v pořádku, jsem za tento objev zaplatila 2.200 Kč. Celá procedura přitom trvala asi 15 minut, z čehož paní doktorka stihla tři telefonáty, ze kterých jsem se dozvěděla, kam se paní doktorka chystá na dovolenou, co dělá na zahradě, apod.

Poté jsem přešla k dietologovi panu Zerzánovi, který by mohl dělat reklamu na cokoliv, jen ne na dietu.

Od něj jsem se dozvěděla, že mám ráda sladké, mlsám, a mám zvýšenou hladinu cukru. Podotýkám, že mám sotva 50 kg, zásadně nesladím, a vyšetření na hladinu cukru jsem prodělala před několika dny a byla rovněž v pořádku. Přijala jsem doporučení, co všechno nesmím jíst – v podstatě to byly všechny potraviny. Jeho vyšetření stejně bolestivým rýpáním do rukou bylo jedním velkým nesmyslem. Nikdy se netrefil do reality. Jeho doporučení v konečném důsledku bylo, abych jedla vzduch a pila destilovanou vodu, neboť seznam zapovězených potravin zahrnoval v podstatě všechno. Za 5 – 10 minutový rozhovor jsem zaplatila 400 Kč.

Následovalo sezení u MUDr. Hrušovského, obklopeného velkým množstvím kultovních předmětů ze všech možných světových náboženství, plus různých kamenů, atd. Toho zase zajímaly mé předchozí partnerské vztahy. Když jsem mu je stručně vylíčila, sdělil samozřejmě, že jsou neurovnané, nevyřešené (nic jiného jsem ani nečekala), ale zato zahájím styky s jakousi meziplanetární kosmickou rodinou. Pak mi sdělil, že mám bratra, a když zjistil, že se netrefil, tak hádal sestru, ta však zemřela.

Poté jsem ještě přijala z jeho mysli vysílaná zlatá srdce lásky a dvě dávky drceného cukru z jeho vlastni cukrárny. Pikantní byla rada, že všechny předchozí medicínské rady mám hodit za hlavu, protože je to blud. Za tento 15 minutový rozhovor jsem vyplázla 1000 Kč. Měla jsem mu zavolat, jak mi je. Po několika pokusech ve stanoveny den jsem to vzdala.

Navštívila jsem i homeopatku. Zkušenost byla stejná. Za homeopatika jsem vydala 244 Kč.

Celé setkání s alternativní medicínou netrvalo čistého času ani 3/4 hodiny, neboť jsem stíhala autobus ve 12 hodin. Byla jsem lehčí téměř o 4 tisíce Kč, a to nepočítám dopravu.

Tak vypadá alternativní medicína po česku.

Ze stránek Alternativní medicína

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 225

error: Kopírování zakázáno!