Názory

 Na jaře roku 2008 odezněla v rámci pořadu TV Nova “Na vlastní oči“ reportáž, ve kterém jeho redaktorka pátrala po původu a účinnosti jakýchsi zázračných krystalků, které podává svým klientům jistý léčitel z Rakovnicka. Krystalky byly dány na rozbor, který ukázal, že jde o obyčejný cukr. 

Zajisté jste to již zažili nebo jste to slyšeli vyprávět – pacient přichází k léčiteli, a ten nějakým neznámým způsobem ví o pacientových potížích. Buď použije nějakou techniku, nebo ne, a i když pacient nic neřekne, léčitel mu poví o jeho potížích, nemocech z minulosti.

Kanadská olympijská judistka Kim Ribble-Orr se obrátila na policii, které sdělila, že její masér, Scott Spurrell, jí poškodil zdraví.

Pořad „Na vlastní oči“ dne 12.10.2004 ukázal další případ, kdy nekritické převzetí různých esoterických učení dovedlo jistou rodinu nejen na pokraj duševní choroby, ale zároveň i k popření všech etických norem.

Pozoruhodná hypotéza ... 

Jedinou oblastí, kde se mohou uskutečnit dávné lidské sny o létání bez pomoci technických prostředků, jsou prý astrální cesty. 

Myslím, že jsme si již všichni zvykli na fakt, že ne vše co v knihách a časopisech stojí černé na bílém, musí být vždy a za všech okolností pravdou. U některých tiskovin člověk jistou dávku přehánění a překrucování dokonce předpokládá, o to víc je pak překvapen, když nalezne vyslovené bludy i v seriózně se tvářících publikacích.

Autorem "Metody Bronnikova" (úplný název: "Harmonizace a rozvoj funkce orgánů a systémů lidského těla") je Vjačeslav Michajlovič Bronnikov (1952).

Tento článek není vtip.

Je to neuvěřitelné – prý vše, co potřebuje tento svět, je více exorcistů, schopných čelit Ďábelským silám, aby bylo na světě lépe… 

Všeobecně přežívá tvrzení, že využíváme mozek pouze z 5 - 6 % jeho celkové kapacity.

Díky pravidelnému a rozsáhlému plakátování není možné si v největších městech České republiky nevšimnout společnosti Nová Akropolis.