Vaše zážitky

V únoru 1995 u paní V. v Plzni seděla její přítelkyně v obývacím pokoji a hovořili. Náhle ucítili pach jako po spálených pneumatikách, který se šířil z kuchyně. 

para2554Jako malé holce – bylo mi asi 8 let – se mi zdál podivný sen... 

Nic jiného, než dřevený stůl, nikde nic, jen stůl, ani nevím, jestli to bylo v místnosti, či venku, proste jen stůl a kolem nic. Na hodně starém tmavém dřevěném stole protéza. Jen zuby, bez dáseň, ne tak jak to je vidět u zubaře. A ta protéza cvakala. Jen stůl, na ní cvakající protéza. Jen ticho a světlo.

 

Myslím, že jsem nikdy nezažil větší strach. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale jistě to bylo několik sekund

 

 

 

  Před časem jsme obdrželi dopis o záhadném příběhu z věznice …

 

 

 

Když jsme, můj bývalý manžel a já v lednu 1985 převzali hostinec Býčí hlava ve Swintonu u Manchesteru, neměli jsme ani potuchy, jaké tajemné a tragické události nás tam očekávají.

 

 

Jednoho podzimního dne roku 1993 jsem vstoupil do dětského pokoje a s údivem pozoroval, jak můj syn je schoulený pod dětským stolečkem a celý se klepe. Byl jsem překvapen a zeptal se ho: “Co se Ti stalo?” Pořád se chvěl, až po chvíli odpověděl:

“Zavírá se Slunce.”

Při jednom výletu ve Francii jsme stanovali u lesa. Několik dní bylo vše v pohodě, bez problémů. Protože se ve Francii nesmí rozdělávat oheň, tak jsme si museli vařit na ohni, který jsme rozdělávali z důvodu utajení v lese. Přítel vykopal jámu, obložili jsme ji kameny (tedy jakási mohyla,aby nelítaly jiskry) a tam jsme si vařili. Jednou jsme se rozhodli,že si opečeme brambory. Bylo asi 22 hodin večer. Udělali jsme si ohníček a pekli.

childs– děsivý příběh hračky, která ohlásila smrt.

"Napíšu příběh, který se mi stal...

 

 

lecitel-1Bylo to na počátku 20. let minulého století. Do malého šumavského městečka, odkud pocházela, přijel kouzelník. Obsadil místní hostinec a plakáty ohlašovaly několik vystoupení. Bylo těsně po první světové válce a každý kulturní počin byl hojně navštěvován.

 

para2554      V roce 1667 objevil jeden chromý člověk na Dobré Vodě léčivý pramen. Občané Horní Plané postavili na tomto místě následující rok dřevěnou kapličku.

 

zjeveniVždycky jsem se snažila vše si logicky vysvětlit. Také  má výchova byla spíše materialistická, jako asi většiny lidí mého věku.

Až jednou...