Jezdci psychotronické apokalypsy

Tento článek čerpá z několika ruských zdrojů, vyprávění pamětníků, pracovníků vědeckovýzkumných ústavů, svědků. Jejich hodnověrnost nelze ověřit. 

Podle jejich vyprávění byl otcem ruských psychozbraní akademik Vlail Kaznačejev, přední specialista v oblasti bioenergetiky. Psychozbraně zahrnují infrazvukové generátory a biogenerátory typu Beridzeho a Dějeva. O jaké přístroje jde?

První sovětské psi-generátory začal vyrábět kyjevský závod obranného průmyslu “Oktava” už v roce 1978. Jeho základem se staly práce vědce Beridzeho, který projektoval tyto přístroje původně pro medicínské účely. Když prý odmítl spolupráci s KGB, vědec zahynul při autonehodě, a jeho výzkumné materiály beznadějně zmizely.

4jezdciapokalypsy

Na konci 80. let na základě modifikace těchto přístrojů byly zkonstruovány stacionární i přenosné generátory typu Dějev. Stalo se tak i za pomoci vyhodnocení provedených masových experimentů na lidech na vojenské námořní základně v Sevastopolu, během rozpadu Sovětského svazu v Pobaltí, v Gruzii, Novosibirsku a v Čečensku.

Podle vzpomínek člověka, který pracoval na vývoji těchto a dalších podobných přístrojů, se v Sergijevce nachází 12 poschoďové podzemní centrum genetických zbraní. Měl povolení pouze do stadia zkoušení experimentálních přístrojů na zvířatech. Viděl, že laboratorní morčata po ozáření těmito přístroji přehryzaly mříže. Psi zůstali živými 7 minut a byli tak zuřiví, že mohli zardousit tucty lidí.

V Čerepovce je několik žáků psychotronika Valerije Averjanova, řečeného Varavera. V základech jeho metodiky jsou principy informačního působení na lidi. V letech 1993 – 1995 zde bylo náhle zjištěno několik případů sebevražd bez motivu. Například, během služby se zastřelil kapitán milice. Po městě se nesly hlasy o tom, že nějaké tajné služby provádí zkoušky psi-zbraní.

Takové zkoušky mohli provádět jedině specialisté z vojenské jednotky č. 10003, umístěné v Podmoskovsku – jedné ze součástí KGB nebo GRU.

Ve Vologdě dokonce skupina kutilů zkonstruovala něco jako biogenerátor. Postupovali úplně originální cestou a dokonce jej uvedli na trh jako přístroj pro hubení krys. A ve skutečnosti stačilo změnit nastavení “proti krysám” na “proti lidem”.

Že je situace na poli psychotronických zbraní skutečně vážná, svědčí i množství návrhů, jak tuto činnost dostat pod kontrolu. Ve Státní dumě se aktivně projednával návrh zákona “O informačně – psychologické bezpečnosti”, navržený poslancem Vladimírem Lopatinem.

Zákonodárci se k zákonu obrátili zády a projednávali jej s nechutí. Není to první Lopatinův návrh. Jeho předchozí návrhy “O psychosféře”, a koncepce Viktora Iljuchina “o zabezpečení energoinformační bezpečnosti obyvatelstva”, který vyšel z parlamentního výboru pro ekologii, “zamrzly”.

V žádné zemi na světě dosud nebyl podobný zákon přijat. Ruské poslance to nermoutí. Je však jasné, že protivník, ovládající psi-zbraně, může být strašný a mocný. Jde o zbraně, ovládající a blokující svobodu vůle a jednání člověka, vedoucí ke ztrátě schopnosti k politické, kulturní aj. samoidentitě člověka, k manipulaci jeho vědomí. Zákon má zamezit “rozrušení jednotného informačního a duchovního prostoru Ruské federace.”

Výčet nových amerických vojenských projektů není konečný. Oslepující lasery a izotopní zářiče, zamaskované pod standardní výzbrojí a další: infrazvukové generátory, dezorientující protivníka, vyvolávající nevolnost, generátory šumu, plyny s dezorientujícím účinkem…

To vše probíhá výzkumem i praktickými zkouškami v laboratořích v Los Alamos v rámci programu “nesmrtících zbraní”.

Zbraně z Los Alamos, vypadající jako z vědecko-fantastických románů, nejsou výmyslem. Jsou v těsném spojení s ruskými “informačními” zbraněmi, celým jejich arsenálem.

V roce 1996 vojenský analytik Timothy Thomas vypracoval analýzu stavu a perspektiv ruských informačních zbraní. Podle této zprávy již SSSR se zabýval na vysoké úrovni teorií informačních zbraní i teorií dezinformace.

Skupina moskevských vědců rozpracovala a dnes již prakticky zkouší nové metody kontroly vědomí. Toto “psychosondování” – je to terapie nebo zbraň?

Ředitel Institutu počítačových psychotechnologií Ruské akademie přírodních věd Igor Smirnov vyprávěl, že když byl v roce 1993 ve Washingtonu, FBI jej požádalo o pomoc při zásahu proti Koreshově sektě v Texasu. Smirnov začal soustřeďovat a sestřihávat hesla z hlasů blízkých členů sekty, jako “Tatínku přijď,” “Mami, stýská se mi…” které měly být z tlampačů vysílány na farmu. Další opatření by vyžadovala čas. Pak FBI už nechtěla čekat a dala rozkaz k útoku. Zemřelo 150 lidí.

Svět jde zvláštní cestou. S rozvojem psychotechnologií evoluce prožívá kardinální skok. Poprvé za celou historii lidstva vznikla možnost proniknout do duše člověka za pomoci neživého nástroje – počítače!

Z ruských zdrojů

-sl-

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 007

error: Kopírování zakázáno!