Máte psychotronické schopnosti ?

Existuje řada jednoduchých možností, jak zjistit, zda máte bioindikační schopnosti 

Pomocí zkušeného proutkaře se o nich můžete přesvědčit tak, že se otočíte zády k severu a předpažíte obě ruce s dlaněmi otevřenými nahoru. Senzibil se postaví naproti, rovněž s předpaženýma rukama, ale dlaně má obrácené směrem dolů a drží je nad našimi dlaněmi. Ucítíte-li v konečcích prstů mravenčení, znamená to, že máte bioindikační schopnosti. Čím méně času uplyne od okamžiku umístění jedněch rukou nadilruhými bez vzájemného doteku, tím je vaše citlivost větší.

G. Kirschner ve své knize „Kyvadlo a proutek“ udává, že bioindikační schopnosti mají lidé, kteří mají lehký, neklidný spánek, nejraději spí sami, spí vždy na pravém boku a někdy mluví ze spaní, vyhýbají se velkým shromážděním a slavnostem, přeplněným divadelním nebo koncertním sálům.

Dráždí je žlutá a červená barva a výrazně dávají přednost modré. Z jídel jim vyhovují více kyselé potraviny, především ovoce a saláty. Vyhýbají se tuku a tučným jídlům a teplému pečivu. Nemají rádi čaj, ale s chutí pijí horkou kávu.

Když zjistíme, že nám uvedené vlastnosti nechybí, máme předpoklady, že máme bioindikační schopnosti. Dodejme, že bioindikační schopnosti se zlepšují soustavným cvičením. Doporučuje se pracovat s kyvadélkem deset až dvacet minut denně.

Archiv CP

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 225

error: Kopírování zakázáno!